DLA DZIECI

Dla dzieci w grupach wiekowych oraz osób dorosłych proponujemy:

Warsztaty jednorazowe i kursy

W trakcie zajęć poznaje się podstawy malarstwa percepcyjnego, które potem może stosować w swoich pracach i zaskakiwać siebie i innych nietypowością, namaluje kilka obrazów, które będzie mogło zabrać do domu. U dziecka pojawi się pewność, że jest ono osobą, zdolną do tworzenia co będzie miało pozytywny wpływ na jego życie jak w szkole, tak i po za nią. Pozna różne sposoby malowania i nauczy się obserwować otaczający go świat.

Trening trwa 2h lub 3h w zależności od wieku dzieci.

Forma uczestnictwa: indywidualnie lub w grupie

Kursy

Po odbyciu pierwszych warsztatów zapraszamy dzieci do dalszego rozwoju podczas kursów:

  • kurs dla dzieci I stopnia „Złota kropelka” – 3 miesięcy/12 zajęć

W trakcie kursu I stopnia dziecko będzie utrwalało poznane techniki, będzie się uczyło stosować je w malowaniu obrazów o trudniejszych tematach, nauczy się „planować” obraz i widzieć JAK można przenieść na papier to, co się widzi.

  • kurs dla dzieci II stopnia „Diamentowa rosa” – 5 miesięcy/20 zajęć

Podczas kursu II stopnia dzieci poznają dodatkowe techniki i namalują kolejne obrazy, ugruntowując swoją wiedzę i umiejętności.

Zajęcia indywidualne

Nauka malowania w tempie indywidualnym, uwzględniając poszczególne i cele oraz predyspozycje dziecka. Wspieramy terapie sensoryczne, arte-terapie, terapie neurologiczne

Warsztaty szkolne

Warsztaty przewidziane dla klas 3-8 oraz liceum

Planowane na czas trwania 2-3 lekcji w zależności od wieku uczniów.

Podczas warsztatów dzieci zapoznają się z podstawami metody malarstwa percepcyjnego, namalują kilka obrazów i usłyszą o trybach myślenia człowieka oraz szczególnych cechach prawej półkuli mózgu.